Chubb Gelir Raporu, Q4 Toplam Gelir Beklentileri Aştı

0 2

Investing.com – Chubb, dördüncü çeyrek için Salı günü yayınladığı gelir raporunda, gelirinin analist tahminlerini aştığını ve tahminlerin üzerinde olduğunu belirtti.

Şirket, hisse başına $3,18 gelir ile toplam gelirinin $8,41B olduğunu belirtirken Investing.com anketlerinde analistler şirketin hisse başına $2,82 ve toplam $8,03B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Yıl içinde, Chubb hisseleri 3% yükseldi. Hissenin işlem gördüğü S&P 500 endeksi 1% yükseldi.

Chubb Finans sektöründeki diğer büyük gelir raporlarını takip ediyor

15 Ocak günü JPMorgan, dördüncü çeyrekte hisse başına $3,79 gelir ile toplam gelirinin $30,16B olduğunu ifade etti. Beklentiler, hisse başına $2,62 gelir ile toplam gelirin $28,67B olacağı yönündeydi.

Perşembe günü Mastercard şirketinin gelirleri ise analist tahminlerini aştığını ve dördüncü çeyrekte hisse başına $1,64 gelir ile toplam $4,12B gelir elde etti. Investing.com analistleri hisse başına $1,52 gelir ile toplam $4B gelir elde etmesini bekliyorlardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google