Dr Burak Arzova: Altın mı çıkar? Dolar mı düşer?

0 7


Integral Forex TV’de İntegral Yatırım Danışmanı Dr. Artunç Kocabalkan’ın konuğu Ekonomist Prof. Dr. Burak Arzova oldu.

Dr. Artunç Kocabalkan ve Prof. Dr. Burak Arzova bu videomuzda; Dolar, Altın, Borsa ve finansal piyasaları yorumladılar.

Finansal piyasalardaki gelişmelere değerlendiren Dr. Artunç Kocabalkan ve Prof. Dr. Burak Arzova, AB, ABD ve Gelişmekte olan ülkelerin ekonomilerini konuştular.

Amerikan borsalarındaki düşüşe dikkat çeken Dr. Artunç Kocabalkan, faizlerin yükselme olasılığının yani ucuz paranın ortadan kalkma ihtimalinin satış getirdiğini ifade etti. Avrupa ve Amerika borsalarına değinen Prof. Dr. Burak Arzova, Borsa İstanbul için de fikrini açıkladı. Piyasalarda temkinli bir hava var diyen Dr. Artunç Kocabalkan, piyasalar için önemli bir sürece girildiğini kaydetti ve nedenlerini açıkladı.

Altın’daki büyük düşüşü konuşan Prof. Dr. Burak Arzova ve Dr. Artunç Kocabalkan, Altın’ın neden düştüğüne açıklık getirdiler. Prof. Dr. Burak Arzova, Dr. Artunç Kocabalkan’ın “Altın’a talep ne zaman artacak? Altın’ın yükselmesi için neler olması gerekiyor? Altın yükselir mi? Altın düşer mi? Altın almalı mı? Altın kaç lira olur?” sorularını cevapladı.

Herkesin aklındaki “Altın mı çıkar Dolar mı düşer?” sorusuna da açıklık getiren Prof. Dr. Burak Arzova, Dolar endeksine ilişkin fikrini paylaştı.

Dr. Artunç Kocabalkan, Prof. Dr. Burak Arzova’ya sordu; “Türk Lirası değer kazanır mı? Dolar yükselir mi? Dolar 6.50 olur mu? Dolar kaç olur? Dolar’ı olan ne yapmalı? Dolar için kritik seviye nedir? Dolar’da yeni senaryo nedir?”

Dolar, Euro, Altın, Endeks ve VİOP yatırımlarınızda kaldıraçlı işlem yapmanın tam zamanı:

https://lp.integralyatirim.com.tr/8gI…​

Bedirhan Aşan:  Altında Bitmek Bilmeyen Düşüş Neyin Habercisi ? ‘Piyasalara Genel Bakış (10)’

ANALİZ: Berat Albayrak bir kez daha TL’yi düşürdü

Rahim Ak | Borsa’da halk arz kuyruğu

Yellen Bitcoin için uyardı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google