Ethereum Nedir?

0 3

Kripto para piyasasındaki en büyük 2.hacme sahip kripto para Ethereum’dur. Bu da Ethereum’u en güvenilir kripto paralardan yapmaktadır.
Ethereum nedir, Ethereum’a yatırım yapılır mı gibi sorular, yatırımcılar tarafından sıkça sorulmaktadır. Ethereum, Kuzey Amerika Bitcoin Konferansında tanıtımı Vitalik Buterin tarafından yapılan bir sistemdir. Üstelik Ethereum sistemi, Bitcoin’den daha fazla yazılım ve sisteme olanak tanımaktadır. Ancak Buterin’in açıklamalarından görülüyor ki Ethereum’un Bitcoin’e rakip olma gibi bir amacı bulunmamaktadır.
Ethereum Kaç TL?
Ethereum’un kripto para piyasasındaki en çok tercih edilen ikinci para olması Türk yatırımcıların da gözünü Ethereum’a çevirmektedir. Ethereum’un Bitcoin ’e göre daha yenilikçi bir sistemde olması, kripto para piyasasındaki en büyük ikinci hacimli para olması akıllara Ethereum kaç TL sorusunu getirmektedir. 1 ETH yaklaşık olarak 10.217,36 Türk Lirası’na denk gelmektedir.
Ethereum’un bu kadar çok tercih edilmesinin birçok nedeni daha bulunmaktadır. Bitcoin’de bir blokun oluşma süresi on dakika iken bu işlem Ethereum’da on beş saniyedir. Bu sebeple Ethereum’un onaylanma süresi çok daha kısadır.
Kripto Para Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kripto para almadan önce uzun bir araştırma yapmanızı öneririz. Kripto para piyasası hakkında bilgi sahibi değilseniz, yatırım yapıp kazanç sağlamanız tamamen şans eseri olacaktır. Kripto para piyasasını öğrenmek için okuyabileceğiniz yüzlerce makale bulunmaktadır. Kripto paraların sisteminin ne olduğunu iyi bir şekilde kavrayamadan, yatırım yapmamalısınız.
Yatırım yapmaya başlamadan önce küçük çaplı yatırımlar yapın, piyasayı öğrenin. Kripto paraların geleceği ile ilgili de onlarca yazı bulunmaktadır. Bu yazılara tamamen güvenmenizi önermiyoruz. Yatırımınızı yapmadan önce iyi bir şekilde araştırın. Sadece falanca yazıda falanca kripto para kazandırır şeklindeki yazılara itibar etmeyin. Kripto para ile ilgili nelere dikkat etmeliyim diyorsanız bu hususları göz önünde bulundurun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google