Gün Öncesi: Morgan Stanley, konut ve Saray’daki Japon

0 7

Yazar: Christiana Sciaudone

Investing.com – Muhteşem perakende satışlar ve düşük işsizlik başvuruları ile piyasalar için yeşil bir gün yaşandı.

Elbette bankalar raporlarını sunuyor. ABD’nin Rusya yaptırımları sayesinde Goldman gerçekten iyi bir gün yaşadı. Teknoloji hisseleri de rallide. Hershey, Nvidia (NASDAQ:NVDA) ve Anheuser Busch Inbev SA NV (BR:ABI) güzel bir işlem günü geçirdi.

Normalde vergilerimizi gece yarısına kadar beyan etmiş olurduk ancak bu yıl bir aylık uzun bir ertelememiz var, teşekkürler Covid-19.

Bugün daha çok banka raporu ve konut verisi var. Ve hadi Japonya’dan bahsedelim.

1. Morgan Stanley bankalar için büyük bir haftayı kapatacak

Emsallerinden gelen güçlü rakamların ardından Morgan Stanley (NYSE:MS) haftayı kapatacak. Analistler şimdiden güçlü tahminlerini iletti ve bu beklentiler Citibank, JPMorgan (NYSE:JPM) ve Goldman Sachs (NYSE:GS) raporlarından beri gittikçe yükseldi. Yaklaşık 14 milyar dolar gelir üzerine hisse başına 1,68 dolar kazanç bekleniyor.

2. Konut başlangıçları

Mart ayında daha iyi hava koşulları, konut başlangıçlarının iyileşmesine katkı sağlamış olmalı. Ekonomistler %1,7 artışla yıllık 1,61 milyona ulaşmış olmasını bekliyor. Bu, Şubat ayındaki 1,42 milyondan yüksek. Rakamlar TSİ 15.30’da paylaşılacak.

3. Suga Beyaz Saray’da

Başkan Joe Biden, göreve geldiğinden beri ilk kez yabancı bir lideri ağırlayacak. Japonya Başbakanı Yoshihide Suga Beyaz Saray’a geliyor. Gündem başlıklarının üst sıralarında Çin’i görmeyi bekleyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google