Hisselerde denge bulundu mu? Borsa yükselir mi? | Atilla Yeşilada

0 9

İntegral ForexTV YouTube kanalında İntegral Yatırım Danışmanı Dr. Artunç Kocabalkan’ın konuğu Atilla Yeşilada oldu.

Borsa İstanbul’daki değer kaybını konuşan Dr. Artunç Kocabalkan ve Atilla Yeşilada, Borsa için beklentilerini paylaştılar.

Borsa’daki düşüşe neyin sebep olduğunu aktaran Atilla Yeşilada, Artunç Kocabalkan’ın “Borsa’daki düşüş son buldu mu? Borsa daha da düşer mi? Hisse senetlerinde denge bulundu mu? Borsa’da yükseliş ne zaman başlar? Borsa ne zaman yükselir? Borsa’da küçük yatırımcı ne yapmalı?” sorularına yanıt verdi. Amerikan Borsası ve BIST100 için gelecek beklentisini açıklayan Atilla Yeşilada, Borsa yatırımcısı için çok önemli açıklamalarda bulundu. Atilla Yeşilada, “Borsa’da kalıcı olumsuzluk olur mu?” sorusuna da cevap verdi.

Dr. Artunç Kocabalkan Atilla Yeşilada’ya, GameStop hisselerinin açığa satışlar etkisiyle ralli yapmasının ardından açığa satış yapanlara saygı gösterilmemesi gerektiğini söyleyen Tesla ve SpaceX’in Kurucusu Elon Musk hakkındaki fikirlerini sordu. Atilla Yeşilada, açığa satış ile ilgili düşüncelerini ifade etti.

“Faiz ve döviz kurunu Joe Biden belirleyecek” diyen Atilla Yeşilada, enflasyon, Dolar ve faiz  için öngörüsünü paylaştı.

Dolar, Euro, Altın, Endeks ve VİOP yatırımlarınızda kaldıraçlı işlem yapmanın tam zamanı:

https://lp.integralyatirim.com.tr/8gI…

22:22: GameStop savaşını kim kazanır, kim kaybeder? Piyasaları nasıl etkiler?

Şubat Ayı Hisseleri – Tuncay Turşucu

#SilverSqueeze

Amerikan borsasında spekülatörleri avladılar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google