Tuncay Turşucu’dan Sasa ve Hektaş Analizi…

0 9


Sasa ve Hektaş Analizi / Tuncay Turşucu

Şubat ayında da Borsa’nın ılımlı olacağını ifade eden İntegral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu, Şubat ayı için hissede neden ılımlı bir beklentiye sahip olduğunu açıkladı. Mart, Mayıs ve Ağustos ayları için beklentisini ve nedenlerini açıklayan Tuncay Turşucu, 2021 için BIST100 öngörüsünü de paylaştı.

Borsa İstanbul’da işlem gören Sasa ve Hektaş’ı analiz eden Tuncay Turşucu, Sasa ve Hektaş için beklentisini İntegral FxTV izleyicilerine aktardı. Net karını açıklayan Sasa’nın ciro ve FAVÖK artışlarına değinen Tuncay Turşucu, Sasa’nın bilançosuna ilişkin önemli notlar paylaştı. Hektaş ile ilgili de ayrıntılı incelemede bulunan Tuncay Turşucu, Hektaş’a dair öngörüsünü açıkladı. Kısa ve uzun vadeli hisse değerlendirmesi yapan Tuncay Turşucu, Borsa’da işlem yapan yatırımcılar için önemli açıklamalarda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google